KMW Invest z pomocą w realizacji konceptu salonów

KMWInvest1

Firma KMW Invest sp. z o.o., dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo branży meblowej, poszerza swoją ofertę. Firma zapewnia indywidualny wystrój salonów sprzedażowych, sieci sklepów odzieżowych, aptek oraz biur.

Dzięki inwestowaniu w pracowników i rozbudowie parku maszynowego KMW-Invest jest w stanie sprostać różnego rodzaju projektom zapewniając przy tym najwyższą jakość produktów przy zachowaniu optymalnych cen. Szerokie spektrum działania i duże możliwości produkcyjne pozwalają na produkcję zarówno mebli nowoczesnych np. do sklepów sportowych, jak i mebli w inspirującym stylu vintage.

– Lata doświadczeń w prowadzeniu sklepów odzieżowych oraz w produkcji i montażu mebli sklepowych pomagają nam zrozumieć indywidualne potrzeby klientów biznesowych, ale także skutecznie zaprezentować priorytetowe produkty, tak by właściwie dotrzeć do końcowego odbiorcy. Usługi skierowane są przede wszystkich do klientów, którzy cenią sobie indywidualny wystrój salonów sprzedażowych, sieci sklepów odzieżowych, aptek, biur itp. Dzięki zaufaniu, jakim obdarzyli nas nasi klienci i dobrej jakości obsługi wyposażyliśmy już ponad 400 salonów sprzedaży zarówno w Polsce i w świecie m.in. w Niemczech, Rosji czy Ukrainie. Współpracujemy już długofalowo z markami takimi jak 4F, Medicine, Diverse, Coccodrillo, Ryłko i innymi” – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Wojciech Kędziora prezes firmy.

Przypomnijmy, korzenie firmy KMW-Invest sięgają roku 1990, kiedy to powstała firma handlowa, która poprzez rozwój sklepów odzieżowych dla dzieci, a następnie franchising znanych marek odzieżowych doskonale poznała rynek i jego potrzeby. W 2008 roku w ślad za popytem na rynku zarząd firmy W&W podjął decyzję o rozszerzeniu działalności o produkcję mebli sklepowych.
Intensywny rozwój i wiele nowych kontraktów pozwoliły na rozwój firmy i ciągłe zwiększanie obrotów, dzięki czemu firma zmieniła lokalizację. Z małego zakładu produkcyjnego liczącego kilkanaście osób, w roku 2013 powstała Spółka KMW-Invest, która zatrudnia obecnie ok. 80 pracowników. Powierzchnia zakładu obecnie wynosi 6,5 tys. mkw. Linia produkcyjna jest wyposażona w nowoczesne maszyny i ciągle jest unowocześniana. Firma posiada własną lakiernię proszkową i mokrą, stolarnię i spawalnię.

Źródło: Retailnet.pl

Komentowanie jest wyłączone